Phicontour kalıcı makyaj uygulaması doğal hataları düzeltmek ve estetik bir görünüm kazandırabilmek için farklı teknikler sunar.
Kalıcı makyaj işleminde renk seçimi ve çerçeve hattı müşterilerin isteklerine göre değil estetik kurallara göre belirlenir.
Amacımız çok yoğun bir makyaj görüntüsü olmadan renk ve şekil üzerinde düzeltmeler yapmaktır.

Kalıcı dudak renklendirme (gençleştirme) işlemi zamanla renk kaybı yaşanmış ve çerçeve hattı kaybolmuş dudaklarda simetri bozukluklarının düzeltilerek yeniden hacim kazandırılması ve canlılık verilmesi adına yapılan bir uygulama olmakla birlikte günümüzde bir çok kadının kozmetik güzellik alanında en çok tercih ettiği uygulamalardan biri haline geldi. Siz de daha canlı, daha genç ve daha bakımlı dudaklara sahip olmak istiyorsanız phicontour dudak renklendirme uygulamamızı tercih edebilirsiniz.

Eyeliner, dipliner ve günümüzün yeni trendi olan babyliner göz makyajı denilince akla ilk gelenlerdendir. Kozmetik güzellik ve kullanım kolaylığı açısından her kadının tercih ettiği güzellik uygulamalarından biri haline gelmiştir.
Kirpik diplerinden başlanan ve kişinin tercihine göre şekillendirilen bu işlem sayesinde uygulandığı andan itibaren bakışlarda etkileyici bir fark yaratarak, derinlik ve anlam kazandırılır. Sizde çarpıcı bakışlara sahip olmak istiyorsanız phicontour kalıcı göz makyajımızı güvenle tercih edebilirsiniz.

error: Content is protected !! Security Wall By Arda Yücel !!
Open chat
Randevu İletişim